szachowekatowice.pl

Turniej szachowy

Wyniki zawodów klas 2 w szachach


Autor postu hetman · 25-07-22 · Wyniki
zawody 2 klasa podstawowa

Zawody Szachowe Szkoły Podstawowej miały na celu zachęcenie dzieci do gry w szachy i doskonalenie swoich umiejętności. Konkurs ten jest doskonałym przykładem tego, jak skuteczne wykorzystanie różnych strategii sukcesu może prowadzić do sukcesu.

Istnieje sześć różnych rodzajów strategii sukcesu, z których korzystali zawodnicy w konkursie szachowym w szkole podstawowej:

Zawody szachowe uczniów klas 2 podstawówki - kto wygrał

Uczniowie klas II z Katowic wzięli udział w turnieju szachowym 10 grudnia. Konkurs został zorganizowany przez miejscową szkołę i był wspierany przez Polski Związek Szachowy. Dzieci zostały podzielone na trzy grupy: A, B, C.

W grupie A zwycięzcą okazał się Tomasz Wilczyk. W grupie B zwyciężyła Małgorzata Sobiech. W grupie C wygrał Antoni Bielski. Wszystkim zwycięzcom gratulujemy.

Zawody szachowe uczniów klas 2 podstawówki - nagrody

Turniej szachowy w Katowicach był pięknym przeżyciem dla uczniów szkoły. Dzieci rywalizowały ze sobą i dobrze się bawiły, jednocześnie ucząc się umiejętności życiowych, które pomogą im w późniejszym życiu, takich jak praca zespołowa i przywództwo. Zwycięska drużyna otrzymała bardzo specjalną nagrodę: wybraną przez siebie figurę szachową wykonaną przez lokalnego artystę i szachistę. Dla pozostałych uczestników przewidziane były bony podarunkowe do lokalnej księgarni.


szachowekatowice.pl

Turniej szachowy

Mistrzostwa szkół i przedszkoli w szachach to emocjonujące rozgrywki sportowe. Sprawdź aktualne wyniki na stronie szachowekatowice.pl

zapytanie@szachowekatowice.pl