szachowekatowice.pl

Turniej szachowy

Wyniki zawodów klas 3 podstawówki w szachach


Autor postu hetman · 03-08-22 · Wyniki
zawody 3 klas

Znaczenie zawodów szachowych w szkołach podstawowych polega na nauczeniu dzieci o znaczeniu współzawodnictwa, współpracy i sportowej rywalizacji. Szachy mogą być świetnym sposobem na nauczenie dzieci nie tylko podstaw strategii, ale także strategicznego myślenia i pracy zespołowej. Ponadto może również pomóc im rozwinąć umiejętności społeczne, takie jak cierpliwość, wytrwałość i dyscyplina. Konkursy szachowe to nie tylko świetny sposób na naukę gry w szachy, ale także rozwijanie umiejętności w innych dziedzinach, takich jak matematyka i nauki ścisłe.

Zawody szachowe uczniów klas 3 podstawówki - kto wygrał

11 grudnia uczniowie klas III z Katowic wzięli udział w turnieju szachowym wspieranym przez miejscową szkołę i Polski Związek Szachowy. Były trzy grupy, A, B i C. Uczestnicy rozegrali łącznie 17 gier z dwoma graczami w każdej grze.
Lista zwycięzców:

Wszystkim zwycięzcom serdecznie gratulujemy.

Zawody szachowe uczniów klas 3 podstawówki - nagrody

Zwycięzcy zostali nagrodzeni pucharami i dyplomami. Zaangażowani uczniowie i nauczyciele zostali następnie poczęstowani pysznym obiadem.


szachowekatowice.pl

Turniej szachowy

Mistrzostwa szkół i przedszkoli w szachach to emocjonujące rozgrywki sportowe. Sprawdź aktualne wyniki na stronie szachowekatowice.pl

zapytanie@szachowekatowice.pl