szachowekatowice.pl

Turniej szachowy

Wyniki zawodów klas 4 podstawówki w szachach


Autor postu hetman · 04-09-22 · Wyniki
zawody 4 klas

Szachy to popularna gra, w którą grają miliony ludzi na całym świecie. Jest to gra planszowa z dwoma graczami, którzy na zmianę umieszczają różne figury na szachownicy, aby spróbować zamatować króla przeciwnika. Zawody szachowe to dla dzieci świetny sposób na naukę szachów i przygotowanie się do turniejów. Są także okazją dla szkół podstawowych do zaprezentowania talentów swoich uczniów w konkursie anglojęzycznym. Wiele krajów opracowało własne krajowe zawody szachowe, które mogą obejmować wszystko, od indywidualnych meczów między uczniami, po mistrzostwa krajowe, a nawet turnieje międzynarodowe

Zawody szachowe uczniów klas 4 podstawówki - kto wygrał

W turnieju wzięli udział uczniowie wszystkich poziomów, a zwycięzcy otrzymali nagrody. Wielu uczniów przyjechało, aby dowiedzieć się więcej o szachach i cieszyli się możliwością rywalizacji z innymi.

14 grudnia uczniowie klas III z Katowic wzięli udział w turnieju szachowym wspieranym przez miejscową szkołę i Polski Związek Szachowy. Były cztery grupy - A, B, C i D. Poniżej lista zwycięzców:

Serdeczne gratulacje dla wszystkich zwycięzcó i uczestników!

Zawody szachowe uczniów klas 4 podstawówki - nagrody

W ramach osobistego podziękowania organizatorzy turnieju wręczyli każdemu zwycięskim uczniom indywidualny prezent. Dla wszystkich uczestników przewidziane byóły nagrody ufundowane przez naszych sponsorów - bony podarunkowe i łakocie.


szachowekatowice.pl

Turniej szachowy

Mistrzostwa szkół i przedszkoli w szachach to emocjonujące rozgrywki sportowe. Sprawdź aktualne wyniki na stronie szachowekatowice.pl

zapytanie@szachowekatowice.pl